Jsme specialisté
na okna a dveře

Jsme výrobci a dodavatelé plastových a hliníkových konstrukcí

Naše produkty

Vchodové dveře

Nezáleží na tom, v jakém stylu nebo barvě si přejete zařídit svůj vstupní prostor - s domovními a bytovými dveřmi z hliníkových profilů od německého dodavatele Heroal a systému Yawal, stejně tak plastové dveře od německého dodavatele Gealan se vždy můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu. Vchodové dveře vám vyrobíme přímo na míru podle vašich představ. Přesvědčte se sami. Rádi vás budeme informovat o možnostech designu dveří. Zavolejte nám, navštivte naši výrobnu a showroom.

Okna a balkonové dveře

Zároveň by měly chránit před teplem, chladem a hlukem, okna i balkonové dveře vám vyrobíme tvarově a barevně přímo na míru dle vašich požadavků a nároku z hliníkových profilů Heroal,Yawal a plastových profilů Gealan. Ukážeme vám, jak kombinovat různé požadavky a na co byste se měli zaměřit při výběru hliníkových nebo plastových oken. Přesvědčte se sami. Rádi vás budeme informovat o možnostech designu dveří. Zavolejte nám, navštivte naši výrobnu a showroom.

Posuvné dveře

Moderní architektura se vyznačuje velkými prosklenými plochami a světlými, otevřenými prostory s příjemnou atmosférou. Kvalitní posuvné a zdvižně posuvné dveře hliníkového systému Heroal, Yawal a plastového systému Gealan jsou navrženy tak, aby přesně splňovaly tyto nároky. Ukážeme vám, jak kombinovat různé požadavky a na co byste se měli zaměřit při výběru hliníkových nebo plastových oken. Přesvědčte se sami. Rádi vás budeme informovat o možnostech designu dveří. Zavolejte nám, navštivte naši výrobnu a showroom.

Fasádní a hliníkové konstrukce

Tepelněizolační fasádní systém C 50 Heroal a Yawal 50N jako sloupkopříčková fasáda je nejoptimálnější řešení prosklených konstrukcí. Fasádu lze použít jako střešní plochu, pyramidu skleněné střechy nebo zimní zahradu. Svobodu provedení zajišťuje nabídka systému různých krycích a přítlačných profilů. Ukážeme vám, jak kombinovat různé požadavky a na co byste se měli zaměřit při výběru prosklených fasádních systémů. Přesvědčte se sami. Rádi vás budeme informovat o možnostech designu fasádních prosklení. Zavolejte nám, navštivte naši výrobnu a showroom.

Protipožární hliníkové konstrukce

Protipožární systém slouží k výrobě protipožárních stěn a dveří s třídou odolnosti proti ohni El 30 - El 60, které se používají jako vnitřní a vnější příčky v budovách. Systém umožňuje vyrábět širokou škálu dveřních konstrukcí, stěn a jejich kombinací. Umožňuje zhotovit také kouřotěsné konstrukce. Tepelně izolované profily systému Yawal TM 75EI a systému Blyweert Westa EI60. Ukážeme vám, jak kombinovat různé požadavky a na co byste se měli zaměřit při výběru protipožárních konstrukcí. Přesvědčte se sami. Rádi vás budeme informovat o možnostech protipožárních konstrukcí. Zavolejte nám, navštivte naši výrobnu a showroom.

Hliníková terasa

Hliníkové terasy se vyznačují svoji rychlou montáží, vzdušností a originální designem. Terasy je možné dodávat v celé řadě barevných odstínů RAL. Rádi vás budeme informovat o možnostech hliníkových teras.

Na naše projekty jsme pyšní

Chcete vidět víc?

Od roku 1995 jsme toho stihli opravdu hodně

S kým spolupracujeme

O společnosti

ALLMO-PROFIL s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 1995 v Bílé Třemešné a stabilně působí na trhu. V současné době disponuje rodinná firma ALLMO-PROFIL s.r.o. výrobou vybavenou moderními speciálními stroji (nářezové pily, obráběcí centrum, svařovací stroje atd.) pro výrobu kvalitních hliníkových konstrukcí německého dodavatele profilace HEROAL, profilace YAWAL a plastových konstrukcí německého dodavatele GEALAN.

Vaše nezávazná poptávka.

Do 24 hodin si Vaši poptávku přečteme a budeme Vás kontaktovat.

Poptávka je nezávazná. Pokud se ale před jejím odeslání potřebujete poradit. Zavolejte nám na tel.: +420 499 396 385