Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře z kvalitního německého profilu GEALAN 9000 S

model

GEALAN 9000S

Nový systém se středovým těsněním slučitelný se stávajícími systémy. Nový systém GEALAN S 9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83 mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění.

S profilovým systémem S 9000 získáte moderní prohloubený systém, který lze využít jak v novostavbách,tak i při renovaci. Tímto způsobem se S 9000 přidává k nové platformě určené pro výrobu oken, domovních dveří a zdvižně posuvných dveří ve výrobním programu firmy GEALAN.

Inteligentní koncept těsnění s až třemi těsnicími rovinami.

Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky šestikomorové konstrukci a velké konstrukční hloubce osazení rámu a křídla.

Vyvinutí systému s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cílené vývojové práce. Úspěch nám dává za pravdu. Mnohé propočty dokazují vynikající hodnoty tepelné izolace. Cílem vývoje bylo od začátku dosáhnout hodnoty tepelné izolace Uf – 0,92 W/m²K ve standardní kombinaci s výztuhou a tím dosáhnout použitelnosti v pasivních domech. To se daří díky řadě inovativních detailů v uspořádání systému.

Barevná paleta systému S 9000

GEALAN nabízí širokou škálu možností, co se týče barevných úprav PVC oken. Jednou z nich je osvědčená povrchová technologie GEALAN-acrylcolor®. Barevná akrylová vrstva je odolná proti poškrábání, povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. To znamená, že okenní systémy s technologií GEALAN-acrylcolor® splňují nejvyšší technické a funkční požadavky na inovativní barevné povrchy.

Rozsáhlý sortiment dekorativních fólií GEALAN nabízí také četné možnosti úprav pro barevné profily oken a dveří. I standardní dodací program má připraveny různé barevné varianty. Další odstíny a textury jsou k dispozici na vyžádání na základě vlastností objektu.

VlastnostiDeklarované ukazatele 
Odolnost proti zatížení větrem  Třída C4,C5
Vodotěsnost E1050
Součinitel prostupu teplaUg = 1,1 1,1 W/(m2.K)
Ug = 1,0 1,1 W/(m2.K)
Ug = 0,90,99 W/(m2.K)
Ug = 0,8 0,91 W/(m2.K)
Ug = 0,7 0,85 W/(m2.K)
Ug = 0,6 0,78 W/(m2.K)
Ug = 0,5 0,71 W/(m2.K)
PrůvzdušnostTřída 4

Ke stažení

Vaše nezávazná poptávka.

Do 24 hodin si Vaši poptávku přečteme a budeme Vás kontaktovat.

Poptávka je nezávazná. Pokud se ale před jejím odeslání potřebujete poradit. Zavolejte nám na tel.: +420 499 396 385