Plastové posuvné dveře

Rozšiřte svůj obytný prostor pomocí velkoplošných hliníkových terasových dveří a vytvořte si nevšední prostorový zážitek.

model

GEALAN-SMOOVIO

Inovativní posuvný systém GEALAN-SMOOVIO®

Vytváření obytného prostoru

GEALAN-SMOOVIO® – systém, který umí vše. U předchozích posuvných systémů byla výhoda komfortu často vykoupena nižší těsností. Díky sofistikovanému uzavíracímu mechanismu patří posuvný systém GEALAN-SMOOVIO® minulosti.

Užijte si prostorově úsporné pohodlí posuvných řešení – zatímco jste chráněni před větrem, deštěm, hlukem a tepelnými ztrátami současně. Interakce nově vyvinutého kování, inovativní geometrie profilů a optimalizovaného těsnění to vše umožňuje.

Maximalizace obytného prostoru

Snadný posun – těsné dovření

U předchozích posuvných oken byla komfortní obsluha často vykoupena nízkou těsností. Díky sofistikovanému uzavíracímu mechanismu je toto u nového posuvného systému firmy GEALAN minulostí.  Maximalizace obytného prostoruPosuvné elementy přinášejí výrazně optimálnější využití obytného prostoru. Jejich využitím je eliminován prostor potřebný před okny a dveřmi pro jejich otevření. Obytný prostor tak může být využíván již přímo od oken či dveří.

Posuvné prvky přinesou značné výhody v obytném prostoru. S nimi se eliminuje rozsah otáčení okenních a dveřních křídel. Tak lze obytný prostor také přímo využívat i před oknem. U předchozích posuvných oken byla výhoda komfortu často vykoupena nižší těsností. Díky zdokonalenému uzavíracímu mechanismu je toto již u nového posuvného systému GEALAN minulostí.

 

schéma A

schiebesystem-oeffnung-zwei.png

schéma C

schiebesystem-oeffnung-vier.png

Ke stažení

model

Zdvižně posuvné dveře S 9000

Nový systém se středovým těsněním slučitelný se stávajícími systémy. Nový systém GEALAN S 9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83 mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění.

Mějte dobrý pocit z bydlení

Pomocí naší techniky lze velkými dveřními prvky pohybovat bez problémů. To, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené, nehraje žádnou roli. V každém případě proudí do místnosti hodně světla. A téměř bezbariérové zakončení podlahy navíc odstraňuje rozdělení mezi vnitřním a vnějším prostorem.

Více světla než kdy jindy

Kladete u Vašich zdvižně posuvných dveří mimořádný důraz na zvětšený podíl skla a lepší dopad světla? Pak má pro Vás GEALAN speciální designové řešení. Pohledová šířka je zde v pevné části oproti normálnímu zdvižně posuvnému křídlu zkrácena o více než 50 %.

Špičkové hodnoty tepelné izolace

Již v základní variantě se standardními výztužemi a bez dodatečných opatření dosahují nové zdvižně posuvné dveře velmi dobré hodnoty tepelné izolace Uf=1,3 W/(m²·K).

Trojité zasklení

V systému lze bez problémů používat moderní trojskla do 52 mm (s STV® až 54 mm).

Designové

Moderní vzhled s úzkým křídlem a inovativním zasklívacím profilem pro vysoký podíl skla ve fixním dílu.

Výkonné

Díky nejlepším hodnotám tepelné izolace ve standardní verzi, optimálnímu zpracování a inovativním detailním řešením.

Povrch GEALAN-acrylcolor®

Zdvižně posuvné dveře s osvědčeným povrchem GEALAN-acrylcolor® přesvědčí svou dlouhodobou neměnnou kvalitou. Nabízí velkou volnost v tvorbě u novostaveb a renovací.

Mnohostranné

Díky různým možnostem konstrukce, různě provedeným typům otvírání a mnohostranným možnostem barevného provedení povrchů.

Ke stažení

Vaše nezávazná poptávka.

Do 24 hodin si Vaši poptávku přečteme a budeme Vás kontaktovat.

Poptávka je nezávazná. Pokud se ale před jejím odeslání potřebujete poradit. Zavolejte nám na tel.: +420 499 396 385