Plastová okna a balkonové dveře

Není plastové okno jako plastové okno. Okny z profilových systémů GEALAN nejnovější generace kladete důraz nejen na vizuální stránku. Geometrie profilů, vypilovaná a propracovaná do nejmenšího detailu, splňuje všechny technické požadavky.
model

GEALAN 9000S

Nový systém se středovým těsněním slučitelný se stávajícími systémy. Nový systém GEALAN S 9000 sjednocuje ve stavební hloubce 83 mm stejnou měrou charakteristické přednosti středového i dorazového těsnění.

Odolné

Okna z plastových profilů se snadno čistí a jsou nenáročná na údržbu. Vzhledem k jejich odolnosti vůči vlivům počasí a vlivům životního prostředí mají dlouhou životnost.

Komfortní

Okna z vícekomorových profilů GEALAN zajistí, že teplo zůstane uvnitř a hluk venku. Poskytují jistotu, bezpečnost a vytváří nezaměnitelnou atmosféru bydlení.

Individuální

Výběr geometrie profilu, způsobu otevírání a rozdělení oken mají vliv na individuální charakter okna. S profily GEALAN lze realizovat i okna neobvyklých tvarů.

Flexibilní

Moderní okenní technologii lze realizovat podle vkusu a stavebního stylu nejen v bílé, ale také v GEALAN-acrylcolor®, dekoračním nebo dřevěném fóliování.

 

Vývoj systému, s co nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi, není dílem náhody, ale výsledkem cílevědomého vývoje. Úspěšný výsledek to potvrzuje. Četné výpočty i první zkoušky prokázaly dosažení vynikající hodnoty součinitele prostupu tepla.

Cílem bylo dosažení hodnoty Uf = 0,92 W/m2K
Pro standardní kombinaci s ocelovou výztuží a tím i využití v nízkoenergetických a pasivních domech.
Cíle se podařilo dosáhnout kombinací všech inovativních detailů v systému.

Stavební hloubka83 mm
Počet komor6
Počet těsnění3
Uw při zasklení Ug =1,11,1
Uw při zasklení Ug =0,70,86
Uw při zasklení Ug =0,50,75
Rw při zasklení 4-16-434 dB
Rw při zasklení 4-14-4-14-435 dB
Odolnosti proti zatížení větremTřída C4
VodotěsnostTřída E1050
PrůvzdušnostTřída 4

Ke stažení

Vaše nezávazná poptávka.

Do 24 hodin si Vaši poptávku přečteme a budeme Vás kontaktovat.

Poptávka je nezávazná. Pokud se ale před jejím odeslání potřebujete poradit. Zavolejte nám na tel.: +420 499 396 385